Nábytok na mieru do hotelových izieb? Prinášame vám dôvody prečo áno!

Nábytok na mieru je podľa nás vždy lepší ako hotové kusy. Chcete vedieť prečo? Čítajte ďalej!

  • Nábytok vyrobený na mieru vám umožňuje zvoliť si vlastný dizajn, farby, textúry, materiál atď. Požiadavka nábytku sa môže na rôznych miestach líšiť podľa vlastných potrieb. 
  • Pri nákupe najmä hotelového nábytku, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu hotelu, je potrebné mať na pamäti veľa aspektov. Či už by to šlo podľa izby, zladí sa farba s ostatnými vecami a prvkami hotela? Každý hotel má inú potrebu, a preto je lepšie, ak si prispôsobia svoj nábytok.

Ak ešte nie ste presvedčení, prečo je nábytok na mieru niečo, čo váš hotel potrebuje, potom existuje ešte mnoho ďalších dôvodov, prečo je dôležité kupovať si nábytok na mieru v hotelovom priemysle. Niektoré z najdôležitejších sú uvedené nižšie:

Zmena požiadaviek:

Podnikanie v hoteloch vyžaduje neustále zmeny a vylepšenia. Zákazníci potrebujú každý deň lepšie služby. Váš hotel musí zodpovedať dizajnovým štandardom súčasnej doby. Aby sa vyhovelo týmto požiadavkám, je dôležité prispôsobiť nábytok a dať hotelu jedinečný vzhľad s dekorom hotela, ktorý by sa odlišoval od ostatných hotelov.

Kvalitné záležitosti:

Kvalita je najdôležitejšia, pokiaľ ide o hotelový nábytok. Hotový nábytok by nezabezpečil kvalitu a ak by nábytok nebol kvalitný, nevydržal by dlho a nestačil by potrebám. Pri výbere nábytku v hotelovom priemysle by ste preto mali mať vždy na pamäti, že by mal byť kvalitný. Nábytok sa niekedy poškodí z rôznych dôvodov, keď si kúpite hotový tovar, ale táto šanca by sa znížila na zanedbateľnú hodnotu, ak by ste sa rozhodli pre nábytok na mieru. Platí to rovnako ako pri výbere náradia, vždy sú lepšie kvalitné sady – z vlastných skúseností odporúčame náradie z gola sady.

 Interiérový dizajn:

Pretože nábytok je základom navrhovania interiéru a ústredná téma hotela sa točí okolo rôznych prvkov hotela, ľudia sú k nábytku priťahovaní. Nábytok na mieru by umožnil výber materiálu na výrobu nábytku, pridanie ďalších funkcií a výrobu vynikajúcich kúskov, ktoré nie sú možné, keď uprednostníte hotový nábytok pred nábytkom na mieru