Keď hľadáte ideálne pohovky, neváhajte a pozrite si ponuku firmy VidaXL!

S VidaXL sa vám podarí nájsť tú jedinú vysnívanú pohovku, ktorá poteší vaše oči a zaručí vám pohodlné sedenie na mnoho rokov. Môžete si vyberať z prakticky neobmedzenej ponuky v našom internetovom obchode.

Avšak najprv pouvažujte, čo tak naozaj potrebujete. Pohovka má prinášať nielen radosť, ktorú prináša jej komfortné používanie, ale musí ladiť s interiérovým dizajnom vašej obývačky.

Akú pohovku si vybrať?

V prvom rade je potrebné zvážiť veľkosť nábytku. Veľká obývacia pohovka bude samozrejme najpohodlnejšia, ale bude vyzerať dobre len vo veľkých interiéroch (napr. v otvorenej obývačke vo veľkom dome). Všimnite si tiež, že v súčasnosti ľudia posúvajú pohovku ďalej od steny – aby vyzerala dobre, mala by byť umiestnená ďalej od stien, viac v strede miestnosti. 

Nákup pohovky nepatrí medzi jednoduché, ale s našou pomocou si isto poradíte! Dodatočne, spolu s nami môžete vytvoriť celú svoju oddychovú súpravu, aby všetky prvky nábytku k sebe pasovali a vytvárali spojitý celok. Pri výbere pohovky pouvažujte, aká má byť veľká, a kde ju chcete v miestnosti umiestniť. Môžete si vybrať skromnú dvojmiestnu, alebo väčšiu trojmiestnu, alebo rohovú či dokonca rozkladaciu pohovku, ktorá je vynikajúca, keď chcete u seba prenocovať hostí.

S nami isto nájdete to, po čom túžite!

Rohové pohovky isto dobre vyzerajú, avšak vo veľkých miestnostiach. Do malých priestorov je vhodnejšia dvojmiestna pohovka, ku ktorej môžete ľahko vybrať fotel, z rovnakej kolekcie, a tak vytvoríte ideálnu oddychovú súpravu. Materiál použitý na čalúnenie pohovky je tiež dôležitý. Prednosťou kože je jej ľahké čistenie, čo je isto jej prednosťou, keď máte malé deti alebo domáce zvieratá. A vďaka nej bude klasický interiér ušľachtilejší. Vo VidaXL ponúkame množstvo volieb, tak farebných, ako aj kolekcií. Neváhajte a už dnes spoznajte našu ponuku! Každý deň sa objavujú nové modely, preto sa oplatí mať vždy aktuálne informácie. Ak ste sa dnes nemohli rozhodnúť, v každej chvíli sa môže objaviť presne to, čo hľadáte! Vždy sa na nás môžete obrátiť. Pomôžeme vám vybrať ideálnu pohovku a zaručíme komfortnú obsluhu na každom kroku. Každá objednávka je pre nás prioritná, preto sa snažíme, aby naši zákazníci boli vždy maximálne spokojní! Vyberte si osvedčené riešenia. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.